سرد زائران اصفهان آپارتمان وقف جدید آستان قدس رضوی

سرد: زائران اصفهان آپارتمان وقف جدید آستان قدس رضوی رقبه وقفی خراسان رضوی

گت بلاگز اخبار حوادث شوهر قاچاقچی‌ام حبس ابد گرفته، طلاق می‌خواهم/ به من تهمت خیانت می‌زند , زن

زن جوانی پشت در شعبه 264 دادگاه خانواده منتظر بود تا وارد اتاق دادگاه شود. زنی به نام «بیتا» که گرچه فقط 38 سال داشت، ولی صورت شکسته و خسته اش، حکایت از رنج‌های

زن: شوهر قاچاقچی ام حبس ابد گرفته، طلاق می خواهم؛ به من تهمت خیانت می زند

عبارات مهم : زندگی

زن جوانی پشت در شعبه 264 دادگاه خانواده منتظر بود تا وارد اتاق دادگاه شود. زنی به نام «بیتا» که گرچه فقط 38 سال داشت، ولی صورت شکسته و خسته اش، حکایت از زحمت های فراوان زندگی داشت.

کشور عزیزمان ایران نوشت: او آمده بود تا با دادخواست طلاق جهت هر لحظه از دست همسرش خلاص شود. شوهری که به خاطر قاچاق 180 کیلو مواد مخدر به حبس ابد محکوم شده است بود. ولی آنچه بیتا را مصمم به طلاق می کرد نه محکومیت ابدی او بلکه سوء ظن و رفتارهای عجیب شوهرش بود.وقتی زن وارد دادگاه شد، قاضی «غلامحسین گل آور» از او خواست روی صندلی بنشیند. سپس پرونده اش را ورق زد و بعد از چند لحظه گفت:«با داشتن یک فرزند درخواست طلاق کرده اید؟ انگار همسرتان هم موفق به حضور در جلسه پیگیری نشده اند.»

بیتا در حالی که تلاش می کرد آرامش خود را حفظ کند بعد از لحظه ای سکوت گفت:«آقای قاضی دیگر خسته شده است ام. 10 سال است که خون به جگر شده است ام. همسرم معتاد هست. ولی تلاش کردم به خاطر فرزند ام آبروداری کنم. دو سالی است که به خاطر قاچاق مواد مخدر به زندان افتاده. در این مدت 10 نفر طلبکار و مواد فروش به در منزل ام آمده اند. ولی باز هم تحمل کردم. در این دو سال جهت شوهرم وکیل گرفتم و هزینه های زیادی پرداختم تا ثابت کنم مواد متعلق به خودش نبوده. ولی افسوس که مدتی است حرف های نامربوط می زند و تصور می کند در نبودش به او خیانت می کنم ولی این یکی را نمی توانم تحمل کنم و ترجیح می دهم یکبار و جهت هر لحظه از دست این مرد بی خیال و متوهم رها شوم…»

شوهر قاچاقچی‌ام حبس ابد گرفته، طلاق می‌خواهم/ به من تهمت خیانت می‌زند , زن

قاضی سری تکان داد و پرسید: «البته اگر زنی واقعاً به مشکل افتاده باشد می تواند درخواست طلاق کند. ولی چطور قبل از ازدواج متوجه نشدید که خواستگارتان معتاد یا خلافکار است؟»

زن جواب داد:«راستش خواهر شوهرم با من دوست بود و ما را به هم معرفی کرد. خانواده ما هم هنگام تحقیق چیزی متوجه نشدند. من هم آشنایی و اطلاعی از آدم معتاد یا مصرف کننده نداشتم تا اینکه دو سال بعد از ازدواج فهمیدم تریاک مصرف می کند. هنگامی که اعتراض کردم گفت که تفریحی می کشد. او راننده کامیون بود و زیاد بیرون از منزل مصرف می کرد. هنگامی که هم به منزل می آمد دائم چرت می زد و هر وقت اعتراض می کردم دعوا راه می انداخت. خانواده اش می گفتند فرزند دار شویم مرد زندگی می شود و سرش به سنگ می خورد. ولی باز هم چیزی عوض نشد. دخترم یک ساله بود که قهر کردم و شرط گذاشتم تا هنگامی که ترک نکند به منزل اش باز نگردم. او هم قول داد مواد را کنار بگذارد، ولی افسوس که به قولش عمل نکرد. دائم ترساندن می کرد طلاقم می دهد و فرزند را می گیرد.

زن جوانی پشت در شعبه 264 دادگاه خانواده منتظر بود تا وارد اتاق دادگاه شود. زنی به نام «بیتا» که گرچه فقط 38 سال داشت، ولی صورت شکسته و خسته اش، حکایت از رنج‌های

بعد از آن تلاش کردم تحمل کنم تا دخترم به سن قانونی برسد. از سه، چهار سال پیش به این طرف هم تریاک را کنار گذاشته و شیشه می کشید. می گفت ارزانتر هست، ولی وضع مالی ما روز به روز بدتر می شد. تا اینکه از رانندگی کامیون هم اخراجش کردند. ناچار شدم بروم سر کار و خیلی سریع حسابدار یک شرکت کوچک شدم. از آن به بعد دائم می گفت؛ پول زن، خوردن ندارد. کار مال مرد است و از این حرف ها. ولی نه کاری بلد بود و نه تحصیلات و تخصصی داشت. رفته بود دنبال کار قاچاق مواد مخدر. اولش نمی دانستم بعد که فهمیدم و التماس کردم دست بردارد گوشش بدهکار نبود. تا اینکه بالاخره دستگیر شد و حکم اعدامش درآمد. خانواده اش می گفتند تصادف کرده، ولی کم کم خبردارشدم چه اتفاقی افتاده. خیلی تلاش کردم تا ثابت کنم مواد مال خودش نبوده و تنها حمل کننده آن بوده. هر چه بود حبس ابد خورد و کار من به دادگاه کشید. حالا هم انگار اجازه نداده اند از زندان به دادگاه بیاید. می خواهم همه چیز را تمام کنم و با دخترم برویم بدون وحشت و گرفتاری در یک گوشه ای زندگی کنیم.»

قاضی با شنیدن حرف های زن از او خواست نظر مشاوران را بگیرد و احکام محکومیت شوهرش را نیز ضمیمه پرونده کند. سپس دستور داد همسر زن هم با ارائه لایحه حرف هایش را راجع به خواسته بیتا به دادگاه بفرستد.

شوهر قاچاقچی‌ام حبس ابد گرفته، طلاق می‌خواهم/ به من تهمت خیانت می‌زند , زن

واژه های کلیدی: زندگی | فرزند | معتاد | دادگاه | قاچاقچی | خانواده | قاچاق مواد | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog