سرد زائران اصفهان آپارتمان وقف جدید آستان قدس رضوی

سرد: زائران اصفهان آپارتمان وقف جدید آستان قدس رضوی رقبه وقفی خراسان رضوی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ملت کشور عزیزمان ایران طعم دوستی آمریکایی را با انواع بدخواهی‌ها چشیده است / قاسمی

بهرام قاسمی گفت: ملت کشور عزیزمان ایران جهت دهه‌های متوالی طعم دوستی آمریکایی را با انواع بدخواهی و کارها ناعادلانه چشیده است. 

ملت کشور عزیزمان ایران طعم دوستی آمریکایی را با انواع بدخواهی‌ها چشیده است / قاسمی

قاسمی: ملت کشور عزیزمان ایران طعم دوستی آمریکایی را با انواع بدخواهی ها چشیده است

عبارات مهم : انواع

بهرام قاسمی گفت: ملت کشور عزیزمان ایران جهت دهه های متوالی طعم دوستی آمریکایی را با انواع بدخواهی و کارها ناعادلانه چشیده هست.

به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در تصویر العمل به گفتار و اتهامات نادرست و از سر خصومت معاون مدیر جمهور آمریکا گفت: ملت کشور عزیزمان ایران جهت دهه های متوالی طعم دوستی و چگونگی “رابطه آمریکایی” را با انواع بدخواهی و کارها ناعادلانه از جمله کودتا و سرنگونی دولت ملی و قانونی، کاپیتولاسیون، حمایت از دیکتاتورها، حمایت از صدام در تجاوز به سرزمین کشور عزیزمان ایران و به کارگیری سلاح های شیمیایی علیه مردم بی دفاع بعضی از شهرهای ایران، سرنگونی هواپیمای مسافربری کشور عزیزمان ایران برفراز خلیج فارس و اعطای نشان افتخار به فرمانده ناو حمله کننده به این هواپیمای غیرنظامی، تروریست نامیدن ملت ایران، سال ها تحریم های ظالمانه، به کارگیری نام جعلی جهت خلیج فارس ، کارشکنی و بهانه جویی های بی ربط و مکرر در اجرای تعهدات خود در برجام و ایجاد موانع در جهت جلوگیری از بهره برداری ملت کشور عزیزمان ایران از مزایای این توافق بین المللی را چشیده اند و جهت وعده های پوچ و توخالی و تجربه شده است مقامات آمریکایی هیچگونه ارزشی قائل نیستند.

ملت کشور عزیزمان ایران طعم دوستی آمریکایی را با انواع بدخواهی‌ها چشیده است / قاسمی

قاسمی افزود: علی رغم کلمات فریبنده و گرانفروشی این مقام آمریکایی، جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هیچ گاه در پی دستیابی به سلاح هسته ای نبوده و نیست و برجام بدرستی و راستی، دروغ پردازی های چندین ساله آمریکایی ها را نزد کشور ها و افکار عمومی جهانیان آشکار ساخت.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی همچنین اظهار داشت: انتظار می رفت این مقام آمریکایی باید تاکنون و به خوبی دریافته باشد که نقش و حضور کشور عزیزمان ایران در مبارزه با تروریسم و ایستادن در کنار دولت ها و ملت های سوریه و عراق، موثرترین و مهم ترین علت تعبیر نشدن خوابی بود که بعضی کشورهای فرامنطقه ای و هم پیمانان منطقه ای آنان و به کمک تروریست های افراط گرای خشونت طلب، جهت مردم این منطقه و دولت های مستقل آن دیده بودند.

بهرام قاسمی گفت: ملت کشور عزیزمان ایران جهت دهه‌های متوالی طعم دوستی آمریکایی را با انواع بدخواهی و کارها ناعادلانه چشیده است. 

سخنگوی وزارت امور خارجه در آخر تصریح کرد: تلاش دائمی و البته بی حاصل مقامات ایالات متحده آمریکا جهت ایجاد و تولید تهدیدات ساختگی و دروغین در خلیج فارس و خاورمیانه، صرفا با نشانه بی ثبات نگاه داشتن منطقه به نفع اهداف شوم و بلند مدت رژیم صهیونیستی و جهت جلوگیری از نزدیکی و وحدت کشورهای مسلمان در برابر این رژیم و تامین منافع نامشروع اقتصادی از طریق فروش سرسام آور تسلیحات به کشورهای منطقه است.

واژه های کلیدی: انواع | ایران | دوستی | آمریکایی | شهرهای ایران | مقام آمریکایی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog