سرد زائران اصفهان آپارتمان وقف جدید آستان قدس رضوی

سرد: زائران اصفهان آپارتمان وقف جدید آستان قدس رضوی رقبه وقفی خراسان رضوی

گت بلاگز استان ها امروز روز رویش انقلاب و شروع حرکت انقلاب اسلامی است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه دیروز سالروز رحلت امام خمینی(ره) و روز رویش رهبری تازه مقام معظم رهبری بود گفت: امروز روز رویش انقلاب و شروع

امروز روز رویش انقلاب و شروع حرکت انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی عصر امروز در مراسم گرامیداشت سالگرد قیام خونین 15 خرداد در مسجد شهدای گمنام سپاه قدس گیلان در رشت اظهار داشت: خدا را شاکریم توفیق یافتم در این روزهای طلایی در خطه سلحشوران استان گیلان حاضر شوم.

عبارات مهم : اسلامی
نماینده ولی فقیه در سپاه راجع به ریزش و رویش ها در انقلاب امام خمینی (ره) بیان داشت: ما در چهار، پنج مورد در بعد از انقلاب اسلامی رویش و ریزش داریم.

وی با اشاره به اینکه ممکن است در یک وقت انقلابی بدرخشد گفت: ممکن است در زمانی دیگر انقلاب به بیراهه بکشد و سقوط کند و ممکن است امتی در یک دوره بدرخشد و در دوره دیگر این عزت را از دست بدهد و راه ذلت و ذلت را در پیش بگیرد.

سعیدی سومین عنوان مشمول رویش و ریزش را فواید بیان کرد و افزود: ممکن است شخصیت هایی در یک دوره از تاریخ بدرخشند ولی در مسیر حرکت دچار لغزش و آفت شوند و از مسیر خارج شوند.

نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه ممکن است یک جامعه در یک دوره از وقت بدرخشد ابراز داشت: در طول وقت حتی ممکن است اعضای جامعه سقوط کنند و به افول برسند.

وی دولت ها را نیز مشمول ریزش و لغزش دانست و خاطرنشان کرد: دموکراسی یک شمشیر دو لبه است که ممکن است در یک دوره در جهت اعتلا گام بردارد و در دوره دیگر زمینه لغزش را فراهم کند.

سعیدی با بیان اینکه دیروز سالروز رحلت امام خمینی(ره) و روز رویش رهبری تازه مقام معظم رهبری بود اذعان داشت: امروز روز رویش انقلاب و شروع حرکت انقلاب اسلامی هست.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه امروز در مقطع حساسی قرار داریم تاکید کرد: در طول بیش از هزار سال تاریخ غیبت و 38 سال انقلاب اسلامی هیچ موقع حساسیت انقلاب مانند امروز نبوده هست.

وی با اشاره به اینکه هر رویش جهت بقا به الزاماتی نیاز دارد و اگر مردم و جامعه به الزامات انقلاب توجه نکنند انقلاب به افول پیش می رود، گفت: اگر دقت نکنیم و به حساسیت ها و وظایف بی توجه باشیم، انقلاب ما ممکن است با چالش های انقلاب پیشین روبه رو شود.

سعیدی با تاکید بر اینکه باید تا آخر خط در مسیر انقلاب اسلامی قرار بگیریم عنوان کرد: نباید از خط انقلاب خارج شویم و باید هوشیار باشیم دشمن در ما نفوذ نکند.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه انقلاب به گذشت و فداکاری نیاز دارد ابزار داشت: انقلاب ما حاصل خون شهدا است و برپایه کرامت انسان ها شکل گرفته هست.

سعیدی به ضرورت صبر و همراهی در مسیر انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: دشمن تحریم ها را به این علت گذاشته است که مقاومت و صبر ملت ما را بگیرد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب های گذشته دچار سقوط و لغزش شدند تصریح کرد: اگر ائمه اطهار(ع) و جهادشان نبود اثری از بعثت پیامبر(ص) باقی نمی ماند و انقلاب اسلامی ما نیز قانون و الزاماتی دارد که باید آن را حفظ کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه جامعه اسلامی در وقت پیامبر(ص) دچار انحراف شده است بود افزود: جامعه اسلامی نیز ممکن است دچار لغزش و انحراف شود و جامعه نباید آسیب پذیر شود.

وی با بیان اینکه فواید جامعه اسلامی همواره در معرض خطر فکری هستند گفت: در وقت پیامبر(ص) طلحه و زبیر دچار انحراف شدند و سقوط کردند و پرسشها زیادی را جهت جامعه اسلامی درست کردند و اگر ائمه(ع) نبودند چیزی از اسلام باقی نمی ماند.

نماینده ولی فقیه در سپاه کشور عزیزمان ایران را بزرگترین رویش بعد از بعثت پیامبر اکرم(ص) بیان کرد و افزود: انقلاب اسلامی ما در تاریخ بی نظیر است و نمونه مشابهی در دنیا ندارد.

سعیدی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در طول دوران رهبری همواره با صلابت و هوشمندی انقلاب را مدیریت کردند اظهار داشت: انقلاب محکم سرجای خودش ایستاده است ولی بقای انقلاب الزاماتی دارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه بعضی کاندیداها حرفی در انتخابات زدند که از واقعیات و انصاف به دور بود ابراز داشت: این کاندیداها جواب خدا را چگونه می خواهند بدهند و چگونه می خواهند در آخرت پاسخگو باشند.

وی با اشاره به اینکه رویش در فواید انقلاب اسلامی زیاد بوده است گفت: بعد از رحلت امام خمینی(ره) در فواید دچار ریزش بودیم و در ماجرای فتنه 88 شعار نه غزه نه لبنان سر دادند در حالی که جماعتی شعار خط امام می دادند.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه عبور از مردم سالاری دینی به دموکراسی غربی یک ریزش است بیان داشت: در دموکراسی غربی تهمت, دروغ و حیله وجود دارد و پول و زور و رقیب هراسی در این دموکراسی در جریان هست.

سعیدی با بیان اینکه اگر فرزند های سپاه نبودند منافقان سر بعضی مردها را می بریدند گفت: چه طور حاج قاسم سلیمانی امروز برابر داعشی ها قهرمان است و چه طور کسانی که دهه 60 برابر داعشی های وقت قرار گرفتند را زیر پرسش می برند.

وی اخلاقیت و اعتدال را یکی از مولفه های انقلابی گری دانست و خاطرنشان کرد: مسئله عمده ما سکوت فواید است و این سند 2030 قطعاً از کاپیتولاسیون خطرناک تر است و اخلاق زدایی از نظام آموزش و پرورش هست.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه میلیون ها جوان و زن به انقلاب پیوستند اذعان داشت: این ها افتخارات ما است که جوانان به انقلاب و مقام معظم رهبری گرایش دارند و متاسفانه در جامعه دچار ریزش هستیم و اگر به فکر نباشیم باخته ایم.

سعیدی عوض کردن نگرش در مسئولان عالی رتبه و نمایندگان مجلس را خواستار شد و افزود: بار خود را نباید بر دوش شورای نگهبان بیندازیم و امروز 4 نهاد به وسیله مردم گزینش می شوند.

وی با اشاره به اینکه یک نماینده می گوید “تا کی باید علیه فتنه حرف بزنیم” اذعان داشت: اگر این چنین بود آیه “تَبَّتْ یَدَا أَبِی لَهَبٍ وَتَبَّ” در قرآن باید از بین بردن می شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه گرایش به عوامل غرب گرا را یکی از عوامل لغزش بیان کرد و افزود: بعضی میل به دارند به افرادی رای دهند که میل به به افکار غربی دارند و این موارد تقصیر شورای نگهبان نیست.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: اسلامی | انقلاب | انقلابی | جامعه اسلامی | نماینده ولی فقیه | مسجد شهدای گمنام | نماینده ولی فقیه در سپاه | ارتحال امام راحل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog