سرد زائران اصفهان آپارتمان وقف جدید آستان قدس رضوی

سرد: زائران اصفهان آپارتمان وقف جدید آستان قدس رضوی رقبه وقفی خراسان رضوی

گت بلاگز بین‌الملل کاهش محبوبیت ترامپ در توییتر

با وجود علاقه‌ای که دونالد ترامپ به توییتر دارد، بسیاری از طرفداران خود را در این شبکه اجتماعی از دست داده هست.

کاهش محبوبیت ترامپ در توییتر

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوانبه نقل از ایندیپندنت، با 100 روزه شدن دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ، به نظر می رسد وی که علاقه زیادی به توییتر و ارسال توییت دارد، بسیاری از طرفداران خود را در این شبکه اجتماعی از دست داده است.
تجزیه و تحلیل توییت های ترامپ نشان داد توجه به خبر های شبکۀ اجتماعی توییتر دونالد ترامپ در 50 روز دوم ریاست جمهوری وی در مقایسه با 50 روز نخست آن با کم کردن چشمگیری مواجه بوده است.

عبارات مهم : مقایسه

در 50 روز نخست حضور ترامپ در کاخ سفید، بیش از 32 درصد توییت های ترامپ به طور میانگین حدود 60 هزار بار ریتوییت شده است و یا نظرات بازدیدکنندگان را به همراه داشته اند. این درحالیست که در 50 روز دوم ریاست جمهوری وی چنین واکنشی از جانب بازدیدکنندگان دیده نشده است.
بررسی هایی که روی توییت های ترامپ انجام شد نشان داد این کم کردن توجه بازدیدکنندگان به توییت های مدیر جمهور آمریکا شاید بخاطر تغییراتی است که وی در نحوه بیان جملات خود ایجاد کرده است.
دونالد ترامپ در توییت های اخیر خود از علامت تعجب و واژه های با حروف بزرگ بسیار کمتر از گذشته استفاده می کند و کمتر در خصوص پرسشها جنجال برانگیز اظهار نظر می کند.
دونالد ترامپ پیش از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از هر 10 کلمه ای که در حساب توییتر خود به کار می برد، یکی از آنها با حروف بزرگ بود. بعد از مراسم تحلیف، استفاده وی از حروف بزرگ به 6.8 درصد کم کردن یافت.
حساب توییتر دونالد ترامپ 27 میلیون دنبال کننده دارد که این رقم در مقایسه با دنبال کنندگان 87 میلیونی باراک اوباما ناچیز هست.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مقایسه | حساب توییتر | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | شبکه اجتماعی | ترامپ در کاخ سفید | انتخابات ریاست جمهوری آمریکا | دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog