سرد زائران اصفهان آپارتمان وقف جدید آستان قدس رضوی

سرد: زائران اصفهان آپارتمان وقف جدید آستان قدس رضوی رقبه وقفی خراسان رضوی

گت بلاگز مازندران هشدارهواشناسی مازندران از وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر

هواشناسی مازندران از وقوع سیلاب ، آبگرفتگی معابر ، لغزندگی و اختلال در تردد بزرگراه های کوهستانی در بعضی شهرهای استان خبرداد.

هشدارهواشناسی مازندران از وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر

رضوی مدیرکل هواشناسی مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری،به نفوذ سامانه سرد بارشی در استان اشاره کرد و گفت: از آخرهای امروز 5 اردیبهشت تا صبح پنجشنبه شاهد بارش باران ، بارش برف در مناطق کوهستانی ،ارتفاعات بالای 2000 متر ، وزش باد گاهی نسبتا شدید ، طوفانی شدن دریا و کم کردن دما درسطح استان خواهیم بود.

وی افزود: بدلیل بارش باران ، آبگرفتگی معابر عمومی و اوج آمدن آب رودخانه ها آینده نگری می شود.

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: مه آلود بودن و بارش باران و برف در ارتفاعات موجب کم کردن دید ، لغزندگی و اختلال در تردد بزرگراه های کوهستانی خواهد شد.

هشدارهواشناسی مازندران از وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر

رضوی افزود: توصیه می شود، ضمن رعایت نکات ایمنی و انجام کارها مورد نیاز جهت پیشگیری از خسارات احتمالی از توقف در حاشیه رودخانه ها ، کانالها و مناطق مستعد سیلاب خودداری شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، براساس این گزارش اداره کل مدیریت بحران مازندران نیز در اطلاعیه ای به کشاورزان توصیه کرد: با توجه به وقوع بارش باران ، بارش برف در مناطق کوهستانی و کم کردن دما بویژه از آخرهای روز سه شنبه 5 اردیبهشت تا روز پنجشنبه در سطح استان دما در ارتفاعات 1500 متر ، بین 4 تا 8 درجه و در ارتفاعات 2000 متر ، بین 1 تا 6 درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

همچنین دما در مناطق ساحلی و جلگه ای استان بین 10 تا 15 درجه خواهد بود لذا نظر به توصیه کارشناسان جهادکشاورزی استان طی این مدت نشاء انجام نشود .

براساس این گزارش دریای خزر مواج و طوقانی بوده و جهت فعالیت های دریایی مناسب نیست.

هواشناسی مازندران از وقوع سیلاب ، آبگرفتگی معابر ، لغزندگی و اختلال در تردد بزرگراه های کوهستانی در بعضی شهرهای استان خبرداد.

انتهای پیام/آ

واژه های کلیدی: باران | آبگرفتگی | مازندران | معابر عمومی | هشدار هواشناسی | آیگرفتگی معابر | وقوع سیلاب | مناطق ساحلی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog