سرد زائران اصفهان آپارتمان وقف جدید آستان قدس رضوی

سرد: زائران اصفهان آپارتمان وقف جدید آستان قدس رضوی رقبه وقفی خراسان رضوی

گت بلاگز ورزشی اميدوارم با جريمه و تعليق رو به رو نشويم / مسئله تعليق جهت بدهی ها است ، رحیمی

رئیس فدراسیون هندبال گفت: در حال رايزنی با مسئولان آسيايی و جهانی هستيم و اميدواريم هرچه سریعتر مشكلات ارزش حل شود.

اميدوارم با جريمه و تعليق رو به رو نشويم / مسئله تعليق جهت بدهی ها است ، رحیمی

به گزارش خبرنگار حوزه توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان؛ بعد از انصراف تیم ملی بانوان هندبال کشورمان در رده سنی نوجوانان و جوانان از مسابقه های قهرمانی آسیا احتمال تعلیق فدراسیون هندبال کشور عزیزمان ایران و جریمه 30 هزار دلاری بیش تر از گذشته این فدراسیون ورزشی را ترساندن می کند.

عبارات مهم : مسابقه
برهمین اساس علیرضا رحیمی مدیر فدراسیون هندبال در گفت و گو با خبرنگار ما راجع به تعلیق احتمالی هندبال کشور عزیزمان ایران اظهار داشت:فعلا در حال مکاتبه با مسئولان فدراسیون جهانی هندبال هستیم و امیدوارم تا چند وقت دیگر این عنوان برطرف شود.

وی افزود:مشکل مهم ما جریمه های احتمالی و بدهی های زیادی است که از گذشته به کنفدراسیون هندبال آسیا و دنیا وجود داشته است.همچنین جریمه در نظر گرفته شده است جهت بانوان هم احتمال دارد تا به بدهی های قبلی اضافه شود.

رحیمی ادامه داد:اگر مسئله بدهی ما به فدراسیون جهانی برطرف شود دیگر مشکلی از جهت تعلیق احتمالی و به طبع آن بدهی جریمه وجود ندارد.

رئیس فدراسیون هندبال در ادامه در مورد شرایط تیم های ملی بیان داشت:تیم ملی بانوان در سال 96 هیچ مسابقه ای ندارد ولی تیم ملی مردها قرار شده است در شهریور ماه در دیداری تدارکاتی به مصاف کره جنوبی برود.همچنین تیم ملی قرار است جهت مسابقه های پیش رو در بهمن ماه آماده شود.جدا از این عنوان در بازی با کره یک مربی داخلی سرمربی تیم خواهد بود و بعد ا‍ ز آن تلاش داریم با چندینه گزینه خارجی جهت هدایت تیم ملی هندبال صحبت کنیم.

وی در آخر راجع به اوضاع تیم ملی هندبال بانوان هم عنوان کرد:به علت اینکه در سال 96 هیچ مسابقه ای جهت بانوان در نظر گرفته نشده فعلا گزینش سرمربی و برنامه ریزی جهت ما اولویت ندارد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مسابقه | علیرضا رحیمی | رئیس فدراسیون هندبال | فدراسیون هندبال | کنفدراسیون هندبال آسیا | دیدار دوستانه ایران-کره |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog